Just Smile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Be happy for this moment. This moment is your life.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Let the music play-

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Let the music play-   Let the music play- EmptyDum Iun 20, 2010 2:53 pm

Privi două secunde bune uşa , privind şi numărul ei , să fie sigură că nu greşise uşa , băgă cheia în broască şi o răsuci , apăsând pe clanţă deschizând-o uşor , fără să provoace vreun zgomot , dar când lăsă jos bagajul , din cauza curentului uşa se trânti.
-Yeh , firar. murmură uşor privind camera sa.
-Nu'i rău , zău aşa. privi mai atentă totul aşezându-se apoi pe un scaun să se odihnească.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 2:21 pm

Muzica ascultata doar intr-o casca de Andy a fost usor intrerupta de zgomotul puternic al trantitului de usa din camera fetelor. Cum o usa nu se tranteste singura, Andy fericit sa dus sa intampine pe fata nou venita, se apropie de usa se uita bine la ea si bate incet de 2 ori.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 2:26 pm

Auzi bătăile în uşă provocate de băiat.
-Eh a fost bine cât a durat. spuse cu referire la odihnă , ridicându-se în picioare , aşezându-şi puţin părul îndreptându-se spre uşă , în cele din urmă apăsând pe clanţă deschizând-o.
-Da? întrebă privindu-l pe băiatul din faţa ei.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 2:35 pm

Vazand pe fata nou venita Andy zambind spune:
-Buna, am auzit usa si mam gandit ca nu ar fi rau sa iti zic un "Bun venit !", te deranjez ? Spuse baiatul confuz.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 2:43 pm

Zâmbi cald auzind 'bun venitul'.
-Mulţumesc! spuse privindu-l.
-Nu , nu mă deranjezi , intră! spuse ea făcându-i loc să intre.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 2:58 pm

Zambind Andy intra in camera fetei, el spune:
-Frumoasa camera, spuse impresionat.
-Si, cum ti se pare locul ? spuse curios, dorind sa alfe mai multe despre fata..
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 3:02 pm

-Mulţumesc. spuse ea închizând uşa în urma acestuia , arăta bine tipul ce puteai spune?
-Păi mi' se pare drăguţ deşi nu prea am cunoscut pe nimeni pe aici. Şi eu sunt Blair. se prezentă întinzând o mână spre acesta.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 3:41 pm

Fericit de noua lui prietena, Andy stranse de mana in semn de apreciere:
- Eu sunt Andy, incantat !
- O sai cunosti pe toti, sunt foarte de treaba, spuse el zambind
- Si spunemi despre tine, ce te aduce pe aici ? curiosul Andy intreba.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 3:44 pm

-Încântată de asemenea Andy spuse zâmbind dându-i drumul la mână făcându-i semn să ia un loc.
-Păi nu am ce să spun despre mine , adică am şaptişpe ani jumate' , am fugit de acasă acum aproape doi ani din cauza părinţilor dastea.
-Spune tu.
Sus In jos
Andy

Andy


Mesaje : 8
Data de înscriere : 21/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 3:58 pm

- Multumesc, spune el asezanduse
- Multi inainte, eu am 20, si am venit aici pentru a scapa de stresul de acasa ai mei nu sunt foarte intelegatorii si putin le pasa de mine, nici nu cred ca au observat ca nu mai sunt. Spuse baiatul oarecum cu o ezitare.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- EmptyLun Iun 21, 2010 4:01 pm

-Merci. Cu ce te servesc Andy? întrebă observând că ezita să vorbească despre el şi nu avea rost să o lungească.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Let the music play- Empty
MesajSubiect: Re: Let the music play-   Let the music play- Empty

Sus In jos
 
Let the music play-
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Smile :: Camin :: Camerele :: Camerele fetelor-
Mergi direct la: