Just Smile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Be happy for this moment. This moment is your life.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyDum Iun 20, 2010 3:28 pm

Tocmai venisem de la ora de romana,profa ma pusese sa citesc toata ora,dabia puteam sa mai vorbesc,mi'am luat o taza si mam uitat ce sa aleg,am strambat din nas la fiecare si mi'am luat doar o doza de Cola,insa cum mam asezat la masa stomacul meu deja incepuse sa se manance singur ca in desene animate.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyLun Iun 21, 2010 6:25 am

Se apropie de bufet încercând să aleagă ceva 'comestibil' , privind acolo , absolut totul prost gătit , cineva ar trebui să o dea pe bucătărească afară până nu moare cineva . Îşi luă două brioşe şi o doză de Nestea , privi spre mese , toate ocupate .
-Arşh ... murmură printre dinţi observând o fată.
''Să nu fie ocupat ..''. se apropie de ea şi o întrebă pe Rin.
-Este ocupat?
Sus In jos
Hiro'kun

Hiro'kun


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 2:42 am

Hiro intra in cantina, cu o pofta imensa de mancare. De cand plecase de acasa nu mancase nimic, iar stomacul sau ii dadea semne ca trebuie s'o faca mai repede.
Isi lua o tava, apoi merse la bufet. Privi toate delicatesele de acolo si pana la urma isi alese niste sushi si o porti de supa miso.
Vazu intr'un colt o masa libera si mai retrase, asa ca merse chiar acolo, bucurandu-se de prima lui masa pe ziua de azi.
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 3:14 am

Mi'am dus privirea spre fata si iam zambit.
-Nup,poti sa te asezi.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Kido

Kido


Mesaje : 62
Data de înscriere : 20/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 3:15 am

Am intrat si eu in cantina,tinanduma cu o mana de burta si cu una de perete,mam dus sa vad ce are pe acolo si am strambat din nas la fiecare fel de mancare.
-Scarbos.am spus eu prefacanduma ca vomit
Sus In jos
http://life-in-c0l0r.forumgratis.ro/forum.htm
Hiro'kun

Hiro'kun


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 3:19 am

Continua sa manance, iar dupa ce termina supa miso, incepu cu sushiul.
- Yammi, e mult mai bine acum~
Sus In jos
Kido

Kido


Mesaje : 62
Data de înscriere : 20/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 3:21 am

Mai mam uitat acolo,deja bucatareasac inecpuse sa imi prezinte unele feluri de mancare ce nu imi placeau deloc.
-Vreau mancare comestibila femeie,ce nu intelegi!!am tipat eu la ea chiar fara sa vrea
Sus In jos
http://life-in-c0l0r.forumgratis.ro/forum.htm
Hiro'kun

Hiro'kun


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 3:27 am

Auzi o fata ce tipa, iar vocea ei ii parea cunoscuta. Cand isi ridica privirea o observa pe Kido si incepu sa chicoteasca. Dupa ce se opri, se ridica de la masa si veni la spatele ei, punandu-si mainile pe umerii fetei.
- Hei, nu-ti convine mancarea, domnisoara mofturoasa? Intreba el in joaca, razand incet.
Sus In jos
Kido

Kido


Mesaje : 62
Data de înscriere : 20/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 3:29 am

Am tresarit la atingerea lui si am ras scurt.
-Hay lasa'ma si tu ca te bat si pe tine si eu nu sunt mofturoasa,numai ca..sti aici e o mancare proasta,cine ar manca asa ceva?intreb aratand parca jignita cu degetul spre felurile de mancare ce aratau destul de bine.
Sus In jos
http://life-in-c0l0r.forumgratis.ro/forum.htm
Hiro'kun

Hiro'kun


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 3:30 am

- Eu! Raspunse el imediat. Cu foamea pe care o am, as manca tot ce-i aici. "Dar in primul rand pe tine!" Isi continua ideea in gand, zambind fetei.
Sus In jos
Kido

Kido


Mesaje : 62
Data de înscriere : 20/06/2010

Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T EmptyMier Iun 23, 2010 3:40 am

-Chiar?Ce misto...pai uite bucatareasa ti'o dau gratis,daca vrei,oricum e prea grasa,deci ce mai vrei de pe aici?Hai ca te ajut sa te saturi imediat.spun privind ca un copil prin sala.
Sus In jos
http://life-in-c0l0r.forumgratis.ro/forum.htm
Continut sponsorizat





Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty
MesajSubiect: Re: Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T   Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T Empty

Sus In jos
 
Nu vreau,nu imi place,imi e foame T.T
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Smile :: Academy :: Cantina-
Mergi direct la: