Just Smile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Be happy for this moment. This moment is your life.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ...whiskey in the jar.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyMier Iun 23, 2010 3:09 pm

Se trezise pe la 11 dimineata, cu o durere de cap ingrozitoare. Deschise geamul pentru a aerisi camera dupa care se duse in baie sa se spele pe fata si sa faca un dus. Intra in cabina de dus, lasand apa rece, sa curga pe corpul sau. Peste minute iesi, si se imbraca cu niste pantaloni negri (ma rog, de training, pnm), insa nu isi puse niciun tricou pe el dupa care se duse in bucatarie sa isi faca o cafea.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyMier Iun 23, 2010 3:12 pm

Puţin cam adormită ce e drept după ce se culcase pe la vreo trei dimineaţa , deşi acum arata proaspăt era obosită , totuşi se gândi că o vizită prin vecini nu deranja. Se apropie de o uşă şi bătu' uşor în ea.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyMier Iun 23, 2010 3:15 pm

Ştia că nu avea să îi treacă durerea de cap cu o cafea însă nici nu era genul care sa se indoapă cu pastile. Auzi o bătaie la uşă, aşa că se duse să o deschidă.
În faţa lui apăru o tipă brunetă, pe care nu ţinea minte să o mai fi vazut până atunci. O privi putin, apoi spuse:
-Bună. Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyMier Iun 23, 2010 3:17 pm

-Salut. Ehrm , te deranjez? Am venit să îşi spun un simplu ''Bun Venit!''. murmură ea afişând un zâmbet cald privindu-l pe băiat sperând că nu îl deranjase.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 2:11 am

"Salut. Ehrm , te deranjez?Am venit să îşi spun un simplu ''Bun Venit!'' " îi spuse tipa zâmbind.
-Nu, nu cred. Şi mersi. Intră. zise băiatul dându-se din uşă.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 9:14 am

-Cu plăcere. Şi mulţumesc. intră în apartamentul lui , privind în jur , drăguţ , se întoarse cu faţa spre acesta , potolindu-şi zâmbetul , îşi duse o mână pe jeanşi , mai bine zis pe coapsă , ţindintu-l pe băiat cu privirea.
-Eu sunt Blair. se prezentă scurt , încât că nu pară cât mai inocentă . De data asta preferă să nu mai întindă o mână pentru o strângere 'clasică' , mai de grabă asta era pentru băieţi.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:27 am

Jared închise uşa în urma lui, apoi se aruncă in pat.
"Eu sunt Blair."
-Jared...spuse băiatul plictisit. Vrei sa bei ceva?
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:29 am

-Încântată. murmură aceasta privindu-l pe băiat apoi mai privind prin cameră , privind toate chestiile alea interesante ~
Îşi întoarse apoi privirea spre el.
-Păi un pahar cu suc ar merge. spuse căci ea nu bea alcool , nu avea de gând să se dezbrace pe acolo sau cine ştie ce tâmpenie să facă.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:35 am

"Păi un pahar cu suc ar merge."
Băiatul se duse în bucătărie si aduse un pahar cu suc natural de portocale pe care il puse pe o masuta.
-Ia loc undeva. ii spuse zambind.

OOC: Na că nu fac corupere de minore.


Ultima editare efectuata de catre Jared Ackles in Joi Iun 24, 2010 10:39 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:38 am

OCC: Mulţumesc. :]]
BIC:
-Merci. murmură aşezându-se pe marginea patului , uând apoi paharul cu suc în mână , gustând lichidul.
''E bun. Merge'' replică în sinea sa privindu-l pe tip.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:42 am

OOC: Să creşti mare.

BIC:
-Cu placere. spuse trantindu-se pe pat. Er...cati ani ai? o intreba pe fata nestiind ce altceva sa zica.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:44 am

Lăsă paharul pe măsuţă şi se aşeză într-un mod în care se pot privi mai uşor.
-Păi vreo şaptişpe jumate'. dădu' din umeri , mda , încă era minoră.
-Dar tu?
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:47 am

"Păi vreo şaptişpe jumate'" spuse fata privindu-l.
Jared o privi putin apoi ii zise:
-Hm, minora? Frumoos...eu am 22.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:50 am

-Eh , da ăsta e ghinionul meu sunt minoră , şi tu eşti cu vreo cinci ani mai mare T.T' , eh , again şi ăstă e ghinionul meu. spuse ea râzând scurt .
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:57 am

-Ghinion? Neahh...mie imi plac fetele minore. ii spun scotand limba la ea.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:58 am

-Ah tu faci mişto sau ce? întrebă ridicând o sprânceană continuând să râdă slab.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 10:59 am

-Nu. Chiar imi plac...fetele ca tine. ii spuse zambindu-i in coltul gurii.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 11:17 am

Se ruşină puţin , apoi spuse.
-Eh şi mie îmi plac tipi ca tine.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 11:19 am

-Aha...Deci daca mie imi plac tipele ca tine, iar tie iti plac tipii ca mine, inseamna caa...spuse baiatul apropiindu-se usor de fata si o saruta.

OOC: Hai, Gutza, ca pana la urma fac corupere de minore.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 11:22 am

OCC: Salam , taci *mad*

Se înroşi toată în obraji atunci când îi simţi respiraţia aşa aproape , dar acceptă sărutul şi îl prelungi.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 11:27 am

OOC: Nu am zis nimic. Ci am tastat. Gutza.

Isi puse o mana pe fata ei si ii dadu la o parte firele de par. Continua sa o sarute jucandu-se cu limba sa.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 11:30 am

Simţi cum uşor , uşor , roşeaţa din obraji dispărea , parcă se simţea în largul ei.
Îşi strecură limba printre buzele lui.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 11:33 am

Isi indeparta fata de a ei, apoi spuse razand slab:
-Saruti bine.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 11:34 am

Zâmbi încercând să îşi menţină privirea pe el , deşi nu prea putea.
-Merci. Şi tu!
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. EmptyJoi Iun 24, 2010 11:37 am

-Aha, vrajeli. Mi s-a mai zis dar nu cred. spuse scotand limba la ea apoi o intinse pe fata pe spate, dandu-i tricoul jos si o saruta de data asta pe gat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





...whiskey in the jar. Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. Empty

Sus In jos
 
...whiskey in the jar.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Smile :: Camin :: Camerele :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: