Just Smile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Be happy for this moment. This moment is your life.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ...whiskey in the jar.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyJoi Iun 24, 2010 11:41 am

Se opri puţin.
-Wow , staii , adică nici nu ne cunoaştem de o oră şi deja .? spuse căci ea era 'toma necredinciosul' , ea era tipa care nu avea încredere în nimeni , şi nah , mai ales în băieţi , o dată ce nu era beată câtuşi de puţin.
Îşi prvi paharul de suc gol , dădu' din umeri, schimbând subiectul.
-Mai îmi dai nişte suc? te rog.

OCC: Scuze Salam , dar persoanju' trebuie respectat [-(
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 3:42 am

OOC: Aha, asta cand o zbura porcul, sweetheart.

Se ridica din pat si se duse in bucatarie, luand din frigider o sticla de suc si una de whiskey. Turna intr-un pahar putin suc de portocale, apoi il umplu cu J&B.
Jared se intoarse in dormitor, dandu-i paharul fetei.

Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 3:46 am

-Merci. spuse zâmbind cald ţinând paharul în mână luând mici înghiţituri din el , simţea ceva tare la el , dar nu realiza de ce.
-Eh , şi ce te-a făcut să vi aici Jared? întrebă simţind uşor efectul whiskeyului.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 3:49 am

Se sprijini de peretele alb din drepta patului, aruncand din cand in cand cate o privire pe geam.
-Hm...vroiam sa mai schimb putin locurile. Nu prea mai aveam chef sa stau cu ai mei. ii spuse lui Blair privind-o atent.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 3:59 am

Renunţă la paharul cu suc , simţind deja că nu mai are nevoie de el , şi oricum nu mai era decât o înghiţitură în acela pahar.
Se întoarse spre Jared privindu-l.
-Eh şi noi acum...se apropie de el.
-Poţi să continui ce vroiai să faci?
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 4:04 am

Tipa se ridica din pat, apropiindu-se de baiat, mergand cam stramb.
-Em...deja te-ai imbatat? o intreba razand slab apoi o trase mai aproape de el si o saruta scurt.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 4:06 am

Îl privi.
-Eu?? Beatăă?? Nee~ spuse deşi era cam ameţită.
Îl sărută de data asta mai lung.


Ultima editare efectuata de catre Blair in Vin Iun 25, 2010 4:17 am, editata de 1 ori (Motiv : Baka xD)
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 4:23 am

-Aha...cum zici tu. ii spuse lipind-o de perete, sarutand-o pe gat.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 4:27 am

Zâmbi prosteşte , era clar whiskeyul i se urcase la cap dacă nu protesta , deşi îi plăcea , îl lăsă să continuie.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 4:38 am

Ii dadu jos tricoul, aruncandu-l pe jos, undeva langa pat. Continua sa o sarute pe gat, puanndu-si mainile pe talia fetei.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 4:40 am

Îşi puse mâinile extrem de calde peunemrii lui reci , zgâringu-l uşor cu unghiile.
Sus In jos
Jared Ackles

Jared Ackles


Mesaje : 21
Data de înscriere : 23/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 4:42 am

O aseza pe pat, stand peste ea, si sarutandu-i abdomenul.
Sus In jos
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 EmptyVin Iun 25, 2010 4:45 am

O aşeză pe pat , sărutările lui pe abdomenul ei o gâdilau , dar erau extrem de plăcute.
Sus In jos
Continut sponsorizat





...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ...whiskey in the jar.   ...whiskey in the jar. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
...whiskey in the jar.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Smile :: Camin :: Camerele :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: