Just Smile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Be happy for this moment. This moment is your life.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyLun Iun 21, 2010 2:33 pm

Se sunase de cateva minute buna insa profesorul nu mai aparea . Ar fi trebuit sa avem ora de romana,tocmai cu dirigu` , dar mai bine ca nu a venit . Stateam in banca de langa fereastra,chiar ultima,privind afara.Era o galagie inimaginabila,numai eu stateam la locul meu ganditor,putin trist .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyLun Iun 21, 2010 2:40 pm

Am deschis usa la clasa crezand ca am intarziat,aveam in brate un teanc de carti,in timp ce am deschis usa am alunecat si mam dus direct cu capu in catedra,cartile cazand pe langa mine.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Blair

Blair


Mesaje : 57
Data de înscriere : 20/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyLun Iun 21, 2010 2:59 pm

Cu căştile în urechi , stătea în ultima bancă de pe rândul din mişloc , uşor ghemuită , gândindu-se la nemurirea sufletului , căci la altceva nu se putea gândi.
Sus In jos
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 5:14 am

Dintr`o data s`a facut liniste iar cand mi`am intors capul,am vazut o ingramadeala mare langa catedra.Noroc ca un coleg s`a dat la o parte si am putut observa cate ceva.Multe carti si..o persoana noua.M`am ridicat usor din banca mea si am mers sa vad ce se intampla .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 8:21 am

-Auci.am spus eu ridicanduma de jos.
Dragut numai auditie pentru circul foamei nu dadeammi'am spus in gand si mam ridicat cu greu de jos adunandumi cartile,mam asezat intr'o banca intamplatoare,incercan da sa scap de toate acele priviri.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 10:24 am

Am observat ca uitase o carte pe sub catedra.Am luat`o si i`am inapoiat`o.
-Cred ca ai uitat de asta ! i`am zis,intinzandu`i cartea si zambind .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 10:30 am

-Uhh...mersi.iam zambit luand cartea punando pe banca langa celelalte,inceracnd sa le aranjez cum erau inainte.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 10:35 am

Vazand ca nu are coleg de banca,m`am asezat langa ea pentru ca bancile erau cu cate doua scaune .
-Profu` nu vine ,am constata eu.
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 10:44 am

-Uhh...cred ca o fi ocupat.am spus incet putin timida continuuand sa aranjez cartile.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 10:48 am

-Uhm,sper ca pot ramane ! Daca imi spune cineva sa ma dau la o parte...am continuat,trecandu`mi mana prin parul de la ceafa .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 10:54 am

-Uhhh...sigur,oricum nu sta nimeni aici,cica e bantuita de un baiat ce sa aruncat de la fereastra si a murit,asta era banca lui preferata,ehh...eu nu cred in asta.iam zambit eu baiatului.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 10:57 am

-Ba-ban-bantuita? am silabisit eu,ezitand sa mai stau acolo,insa am ramas pe loc,doream sa aflu mai multe .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 11:02 am

Am inceput sa rad si mi'am pus mana la gura.
-Glumeam mah ce credeai daca era asa mai stateam aici?Ma mutam si din scoala.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 1:12 pm

-Phew,am rasuflat usurat,trecandu`mi mana pe la frunte.
-Am crezut ca vorbesti serios ! Apropo,sunt noul coleg,Takuzu! ma prezint zambind .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 1:36 pm

-Rin,incantata.Dar sti poate totusi chiar este bantuita banca.spun stand putin pe ganduri.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 1:40 pm

Mi`am lovit usor fruntea,privind si analizand banca.Sa fi fost adevarat ?
-Cum asa ? intreb curios sa nu pic iar in capcana.
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 1:46 pm

-Pai daca sa sinucis si adora banca asta deci va sta aici pana isi va gasi linistea si sti,chiar in locul unde stai tu ii placea sa stea,din cate filme am vazut eu fantomele sunt geloase pe cei care le fura locurile si se razbuna,deci vei fi devorat de o fantoma succes.am spus eu zambind larg
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 1:48 pm

-C-cum ? C-ce vrei sa..sa spui ?
M`am ridicat imediat de pe scaun,incepand sa ma plang.
-Ma..scuzati,nu am vrut sa va fur locul !
Si apoi am tulit`o in banca mea.
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 1:53 pm

-Stai mah asa,glumeam.am strigat eu dupa baiat razand....apoi mam dus langa el si lam sarutat incet pe obraz.
-Stai linistit,nu e nici o fantoma,imi place mie sa sperii lumea,vad prea multe filme.am ras eu
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 1:57 pm

"Iar o gluma ?" am gandit,usurandu`ma putin,dar poate iar continua si iar ma speria.
M`am inrosit putin in obraji cand ma sarutat,iar din momentul ala nu am mai zis nimic,doar mi`am ascuns fata in palme sa nu se observe roseala.
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMar Iun 22, 2010 1:59 pm

-Inceteaza sa te mai comporti ca un copil asta e slujba mea.am spus eu bosumflata pe un ton copilaresc luandui incet mainile de la ochi sarutandul scurt pe buze.
-Daca doar pentru atat te'ai inrosit acum ce o sa faci explodezi?lam intrebat razand
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMier Iun 23, 2010 3:30 am

Am afisat un zambet de copil , privind`o pe fata fix in ochi , simtind cum obrajii mi se incalzesc . Mi`am dus mainile pe ei si erau fierbinti .
-Termina ! Nu sunt un urs de plus , mi`am facut curaj si i`am raspuns .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMier Iun 23, 2010 3:34 am

-Cine a spus asta?lam intrebat putin amuzata de reactia baiatului,am inceput sa ii fac cercuri cu degetul pe abdomen.


Ultima editare efectuata de catre Rin in Mier Iun 23, 2010 3:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMier Iun 23, 2010 3:35 am

-Umm...Ma gandila , am spus in soapta , inchizandu`mi un ochi si lasandu`mi capul intr`o parte .
Deja ma panicam si simteam cum toti se strang in jurul nostru sa vada ce se intampla,insa nu era nimeni,doar imaginatia mea .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. EmptyMier Iun 23, 2010 3:38 am

Am chicotit si mam asezat cu fundul pe banca.
-Trezirea Romeo,doar glumeam si eu credeam ca te'ai invatat cu glumele facute de mine,oricum nu conteaza,ce poti sa imi mai spui despre tine?am intrebat eu pe un ton copilaresc
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Continut sponsorizat





Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. Empty

Sus In jos
 
Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Smile :: Academy :: Orele de curs-
Mergi direct la: