Just Smile
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Be happy for this moment. This moment is your life.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 3:40 am

M`am lasat cu scaunul putin pe spate sa stau mai relaxat,dar am avut grija sa nu cad .
-Iar o gluma ? am intrebat'o , imaginandu`mi cum o sa ma tina numai asa . Ce sa spun despre mine ...ha ? Intreaba`ma !
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 3:43 am

-Nu am ideei de intrebari,apropo sper ca nu te'ai suparat sau ceva de genu,asa mam invatat eu sa fac glume proaste.am zambit inocent
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 3:45 am

-Mnu , m`am obisnuit cu tot felul de persoane ! ii zic si afisez un zambet micut . Pai , am 18 , imi plac animalele mai ales cainii , culoarea albastru , sa visez ca zbor si..imi place inghetata ! i`am zis , afisand un zambet mare la sfarsit.
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 3:49 am

-Puteai sa o iei mai usor,dar oricum...tare.am zambit eu
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 3:56 am

Am inceput sa iau multe guri de aer pentru ca vorbisem fara oprire,apoi cand mi`am revenit am privit la ceasul din perete.
-Vreau inghetata ! am zis,facand o fata de copil .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:00 am

Am indreptat mana spre geam aratand catre un magazin.
-Cea mai buna,dute si iam si mie una,te rog,mersi.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:03 am

-Sa..ma duc singur ?
Privesc din nou ceasul si observ ca mai erau 5 minute pana se suna .
-Dar hai cu mine !
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:04 am

-Imi e sila,spun intinzanduma cu tot corpul pe banca,punandumi mana la ochi.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:10 am

Mi`am pipait buzunarele simtind ca am destui bani la mine.
-Ok,atunci tu nu vei primi NIMIC ! am zis ultimul cuvant mai rastit,indraptandu`ma spre usa de la iesire din clasa .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:14 am

-Stai,asteapta'ma!Vin imediat...iii ce misto a sunat vin dupa tine ca in filmele de groaza spun alergand dupa baiat
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:31 am

Am iesit imediat din sala de clasa si curand si din scoala . Pana acum 10 minute era soare iar acum incepuse sa ploua .
-Condu`ma la magazin , nu stiu unde e !
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:34 am

-Off..Doamne,vezi ce te faceai tu fara mine?il intreb bosumflata copilaresc si il trag de mana sa vina dupa mine,indreptanduma spre magazin
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:35 am

Simt picaturile ce`mi vin pe fata , murmurand "ploua" . Am marit pasul ca sa nu ma las tras de ea pana la magazin .
-Crezi ca mai merge o inghetata pe vremea asta ?
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:37 am

-Cum poti sa intrebi asa ceva?Normal ca da,tu ai zis ca vrei inghetata,deci lu'am inghetata altfel te castrez.am inceput eu sa rad
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:45 am

-Fetele,am mormait,intrand in magazin .
Imi scot banii din buzunar si ii intind fetei .
-Cumpara tu , fac eu cinste !
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:51 am

Am luat bani din mana baiatului amintindumi ca aveam si eu bani in buzunar,am dat din umeri Daca el vrea sa fie amabil,eu nu am opun.mi'am spus in minte,uitanduma copilaros la vitrina alegand o inghetata de menta.
-Tu ce inghetata vrei?lam intrebat pe baiat fiind atenta la sortimentele ce aratu minunat
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:55 am

-Orice , dar nu capsuni,sunt alergic ! i`am explicat,ramanand la locul meu fara sa ma apropii de vitrina.
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:58 am

-Bine atunci iau una huuummm...de vanilie.am zambit luand inghetatile intinzandui bani vanzatoarei,mam intors zambind la baiat.
-Poftim.iam intins inghetata.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:58 am

-Perfect ! am spus,zambind .
Am inceput sa analizez inghetata si sa o miros , pentru a ma convinge ca nu era de capsuni,apoi am inceput sa o ling .
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 5:01 am

-Hai mah nu te otraveam eu...sau poate da?am spus pe un ton copilaros gustand in inghetata iesind din magazin.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 5:04 am

Am urmat`o iesind din magazil la randul meu .
-Myamy ,e buna ! am zis,continuand sa mananc,savurand inghetata.
Parca avea un gust mai bun cand ploua.
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 5:08 am

-Ti'am spus eu,mereu e bine sa mananci cand spun alti sa nu o faci,bine nu are logica dar totusi.am spus eu ducandumi o mana la ceafa
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 5:15 am

Am dat din umeri,fara sa inteleg o iota din ce zisese . Am mers prin ploaie ajungand in fata scolii ,unde se afla un profesor .
P: Orele deja au inceput , va trebui sa asteptati afara pana la pauza !
Ne`a spus acesta,eu facand ochii mari . Unde ? Acolo in ploaie ?
Sus In jos
Rin
Admin
Rin


Mesaje : 118
Data de înscriere : 20/05/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 5:21 am

Lam tras pe baiat de mana spre mine.
-Eu nu ma supar,hai prin parc,oricum nu prea am chef de ore.
Sus In jos
http://purple-passion.forumz.ro
Takuzu

Takuzu


Mesaje : 127
Data de înscriere : 21/06/2010

Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 5:22 am

-Dar..ploua! i`am spus,inchizandu`mi ochii si ridicandu`mi capul spre cer,simtind picaturile pe fata mea .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.   Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Cand profesorul nu`i in clasa, elevii joaca pe masa.
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Just Smile :: Academy :: Orele de curs-
Mergi direct la: